אודותינו

פשוט מתוק
זרים מתוקים, מתנות לחגים, מתנות לעובדים, משלוחי פירות, זר מתוק, איחולי החלמה ועוד...

פשוט מתוק מבצעת מדי יום עשרות משלוחים ברחבי הארץ של זרים מתוקים, משלוחי פירות, מתנות לעובדים, מארזי לידה ומשלחת ברמה הגבוהה ביותר עם אנשי הבקרה שלנו שמוודאים שהמשלוח יגיע ליעדו ברמה הגבוהה ביותר, בזמן הקצר ביותר או לפי בחירת הלקוח. באמצעות מרכזי הפצה המפוזרים מהצפון ועד הדרום בכל רחבי הארץ ועם חברות המשלוחים איתם אנחנו עובדים, אנו מסוגלים לבצע היום תוך שעות ספורות הזמנה מהיום להיום או מהיום למחר לפי בקשתכם בכל רחבי הארץ!
 
באמצעות אתר האינטרנט שלנו והמוקד הטלפוני שלנו, תוכלו לבצע הזמנה לכל מקום בארץ של זר מתוק, מארזי לידה, מתנות לעובדים, זרים מתוקים, בתוך דקות ספורות ולקבוע לאן תשלח ההזמנה, אם לצרף כרטיס ברכה. פשוט מתוק כיום האתר היחידי שמאפשר לכם לבצע הזמנות מהיום להיום עד שעות אחר הצהריים ולאחר מכן לבצע הזמנות טלפוניות עד הערב מהיום למחר והזמנות באינטרנט 24/7!
 
פשוט מתוק עובדת כמו כן גם עם חברות עסקיות באופן שוטף ומספקת להם זרים מתוקים, מתנות לחגים, מתנות הערכה לעובדיהם ולספקיהם ובאמצעות הייעוץ הצמוד שלנו והכוונת בעל העסק למתנה המושלמת בעבור הלקוחות, העובדים או הספקים שלו אנו תמיד קולעים למתנה המושלמת בעבורם כדי שהצד השני יהיה מרוצה ומסופק. 
 
זרים מתוקים מיוחדים העשויים משוקולד משובח וממתקים המתאימים לכל אירוע! מתנה מתוקה שמעלה חיוך פשוט מתוק יוצרת עבורכם חוויה מיוחדת, מתוקה ומשמחת המשולבת מפרחים, שוקולד משובח וממתקים.
 
זר מתוק הוא מתנה טובה לכל סוג של אירוע לכל גיל ולכל מטרה. אנו מציעים מגוון רחב של מתנות לכל רגע בחיים- בבית, בעבודה ובכל אירוע חגיגי ומיוחד כמו: לידה, ימי הולדת, יום האהבה, חגים וגם סתם כי בא לנו להפתיע מישהו יקר במשהו מתוק ולהביע את אהבתנו או חיבתנו. הזרים שלנו עשויים מסוגים שונים של שוקולדים – חלב, מריר, לבן משובח ופרלינים איכותיים.
 
את צורות הזרים וגודלם ניתן לבחור באתר שלנו, אשר מציע מגוון רחב של זרים מתוקים, מארזי לידה, זרי פירות והכי חשוב, במחירים אטרקטיביים.
 
טלפון להזמנות ומשלוחים: 03-5290090